2. 02. 2017, 9:34

Hledáme rozhodčí na mistrovství světa v mölkky

Někteří už o tom možná vědí, jiní ještě ne, tento rok nás čeká velká událost. V ČR se totiž bude konat mistrovství světa v báječné finské hře mölkky. A my můžeme být u toho! A to nejen jako hráči, ale i jako organizátoři a rozhodčí.
Český svaz Mölkky pro tuto událost totiž hledá pomocníky, a to především na již zmiňovanou pozici rozhodčí.
c5fb4b2a-645c-4fa3-9531-8cf3c7efaf16

Co potřebujeme?
– jazykově vybavené jedince (dobrou znalost angličtiny, francouzštiny, němčiny nebo finštiny – kombinace více jazyků je samozřejmě výhodou)
– nadšence, kteří si udělají čas na víkend 19. – 20. 8. 2017 a vyrazí na výlet do Rakovníka 
O hře mölkky byste měli vědět aspoň základy, ale nemusíte se bát, před turnajem projdete školením, kde vám všechno bude vysvětleno a ukázáno.
Přihlášky potřebujeme co nejdříve. Zatím ještě nejsou úplně závazné, ale zase nechceme, aby nám s příchodem léta dala polovina lidí košem. Nejzazší termín na rozhodnutí je do června, avšak ti, kdo se závazně přihlásí už dříve, budou zvýhodněni.
Ale pokud byste z nějakého závažného důvodu opravdu nakonec nemohli, dá se to vyřešit tím, že za sebe seženete náhradníka. :-)
Co nabízíme?
– v průběhu turnaje občerstvení zdarma
– startovné zdarma, pokud se turnaje budete chtít zúčastnit i jako hráči (týká se pouze turnajů v pátek, ne finále – tam už jako rozhodčí nebudete mít na vlastní hru čas, do pátečního „zahřívacího“ turnaje je třeba se registrovat předem zde)
– tričko a propagační předměty na památku
– nevšední zážitek a zkušenost s organizací velké sportovní akce
Finanční odměnu slíbit nemůžeme, ale pokud budou sponzoři štědří, možnost by tu byla. A pokud vy máte nějaké nápady nebo přání, nebojte se ozvat a třeba se domluvíme.
Celkem bychom potřebovali 30 – 40 lidí, takže budeme rádi, když tuto zprávu rozšíříte i mezi kamarády a známými.
Zároveň také vítáme všechny nápady, jak oživit doprovodný program (například večerní párty).
Máte-li nějaké dotazy, komentáře nebo přání, určitě se ozvěte na e-mail finofiilit@gmail.com!